„Zombieland“ доби искрен трејлер | Кајгана

0
175


Хорор зомби комедијата „Zombieland“ од 2009 година, во режија на Рубен Флечер доби брутално искрен трејлер од страна на Screen Junkies.

Во главните улоги се појавуваат Вуди Харелсон, Џеси Ајсенберг, Ема Стоун и Абигејл Бреслин, како преживеани од зоби апокалипса. Премиерата на новиот „Zombieland: Double Tap“ е закажана за 18 октомври.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here