22.5 C
Skopje
Monday, July 22, 2019
Home Tags но испрати и едно предупредување

Tag: но испрати и едно предупредување

Гонзалес го издвои сегментот од играта со кој ги изненадил ракометарите...

Вардар успеа да оствари голема и драгоцена победа на гостувањето во Германија кај Кил со 28:29, резултат кој му овозможува на европскиот шампион да...
- Advertisement -
loading...

Популарни

Вести