23 C
Skopje
Friday, August 23, 2019
Home Tags Двајца мажи повредени по пад во провалија на трим патека во Струмичко

Tag: Двајца мажи повредени по пад во провалија на трим патека во Струмичко

Двајца мажи повредени по пад во провалија на трим патека во...

Двајца мажи се повредени по пад во провалија на трим патеката што води од градот кон манастирот „Свети Илија“. Несреќата се случила доцна попладне вчера,...
- Advertisement -
loading...

Популарни

Вести