22.5 C
Skopje
Monday, July 22, 2019

Популарни

10.000 војници ќе бидат распоредени во Скопје, снајперисти на секој чекор,...

10.000 војници ќе бидат распоредени во Скопје, снајперисти на секој чекор, доаѓа Владимир Путин… 10.000 војници, исто толку полициски службеници, голем број снајперисти, лично обезбедување...

Жители на Трубарево осомничени за разбојништво врз мигранти

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство во Скопје донел наредба за отпочнување на кривична истрага за пет лица, за кривично дело разбојништво. Според обвинителството сега...

Скопјанки во страв: Човек што се преставува како мигрант се обидел...

Средовечен маж кој се преставува како емигрант среде бел ден се соблекува гол, сексулано вознемирува девојчиња, манијачи по влезови, напаѓа и краде златен накит...

Свет

Спорт

Тенологија

10,334FansLike
32FollowersFollow

Фитнес и Вежбање

- Advertisement -
loading...

Родители и Деца

Живот

Физички нападнат малолетник од Тетово, полицијата трага по напаѓачот

На 02.11.2018 година околу 21:30 часот во близина на ресторан на улица „Борис Кидрич“ во Тетово, по завршување на прослава на годишнина од...