5 предлози како да го комбинирате коженото здолниште

0
117


Оваа сезона се популарни сите модели што се изработени од кожа, а така ќе остане и следната година. Дамите се луди по впечатливото кожено здолниште, а со ова парче облека вашиот стајлинг нема да остане незабелажан.

Викторија Бекам направила комбинација за чиста десетка. Џемперот, длабоките чизми и коженото здолниште се дефинитивно полн погодок.


Модна инспирација: 5 предлози како да го комбинирате коженото здолниште

Во продолжение погледнете ги и останатите модни предлози.

Коженото здолниште изгледа одлично во комбинација со хулахопки со принт, кои исто така се во тренд оваа година.

Оваа година се популарни и здолништата со А-крој, па ако сакате да имате одличен стајлинг, комбинирајте ги со класична бела кошула.

Погледнете кои зимски парчиња облека се задолжителни за оваа сезона.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here