24 фотографии од мачки што не треба да ги задевате

0
105


Мачките се познати по своето чудно однесување. Тие може да бидат многу добри ако сакаат, но ако не се расположени да играат, подобро е да не ги задевате. Откако ќе ги видите овие нерасположени мачки, двапати ќе размислите пред да направите нешто што би можело да го разгневи вашиот крзнен пријател.

1. Мачката знае што направивте и не е среќна поради тоа

2. „Сакам да си играм со двете.“

24 фотографии од мачки што не треба да ги задевате


3. „Те набљудувам!“

https://www.kafepauza.mk/

4. Дали планираше да користиш Интернет? Размисли повторно!

5. Дали се плашите од заби?

6. Мачката дефинитивно размислува како да ве казни

24 фотографии од мачки што не треба да ги задевате

7. Оваа мачка не можете да ја споредувате ниту со Вулверин

24 фотографии од мачки што не треба да ги задевате

8. Мачката доаѓа кај тебе…

9. Од неговиот поглед се забележува дека не се шегува

10. „Еј, деца, не играјте во тревникот!“

24 фотографии од мачки што не треба да ги задевате

11. Ако си бесен и си свесен за тоа… врескај!

24 фотографии од мачки што не треба да ги задевате

12. „Не сум лут. Само разочаран.“

24 фотографии од мачки што не треба да ги задевате

За повеќе фотографии продолжете на следната страница…

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here