22 живописни и смирувачки фотографии со бета риби

0
122


Бета рибите се неверојатни, може да ги најдете во најразлични бои, опашките им се како фустани и сите имаат различен модел на перки, а се чини и дека секоја од нив има и различно расположение и карактер. Бета рибите се силни, лесни за одржување и хранење. Овие украсни риби не се скапи, а со нив освен слатки миленичиња ќе внесете и убав украс во вашиот дом.

Доколку сакате да погледнете уште фотографии од овие прекрасни риби посетете го Инстаграм профилот на фотографот Анди Халил.


22 живописни и смирувачки фотографии со бета риби

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

Продолжете да ги гледате овие прекрасни фотографии на следната страница…

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here