ТВ серија: Појава (Emergence)


Полициски началник истражува случај со мало девојче кое ќе биде пронајдено во мистериозна несреќа

Главни улоги: Алисон Толман, Алекса Свинтон, Роберт Бејли Џуниор

Жанр: драма, мистерија, трилер

Креатор: Тара Батерс, Мишел Фазекас


Премиера: 24 септември 2019

Број на сезони: 1

Времетраење: 40 минути

Јазик: англиски

Наша оценка: 9/10

Ваша оценка: 1 vote, average: 6.00 out of 101 vote, average: 6.00 out of 101 vote, average: 6.00 out of 101 vote, average: 6.00 out of 101 vote, average: 6.00 out of 101 vote, average: 6.00 out of 101 vote, average: 6.00 out of 101 vote, average: 6.00 out of 101 vote, average: 6.00 out of 101 vote, average: 6.00 out of 10 (1 гласа, просек: 6.00 од 10, гласано)
Loading…

 

Ако сте расположени за добар мистериозен трилер, тогаш се наоѓате на вистинското место. Оваа ТВ серија ќе ве држи на работ од столчето до самиот крај, не откривајќи ви ништо сè додека не дојде вистинскиот момент. И сите теории што ќе ги создадете во меѓувреме, најверојатно нема да бидат вистинити, бидејќи развивањето на приказната е толку добро и детално направено, што едноставно нема да можете ништо да предвидите.

https://www.kafepauza.mk/

Приказната започнува со мистериозно урнување на авион, каде што началникот на полицијата на мало, заспано гратче, Џоу Еванс (Алисон Толман) ќе пронајде мало девојче без ниту една гребнатинка на неа. Таа уште веднаш ќе се посомнева дека нешто не е во ред. Токму затоа и ќе ја однесе во својот дом. Но, нештата нема да се смират тука. Одеднаш цела група негативци ќе почнат да ја ловат малата Пајпер (Алекса Свинтон), а меѓу неа и нив ќе стои само храбрата Џоу!

https://www.kafepauza.mk/

Досега има излезено само 3 епизоди од оваа ТВ серија која покажува голем потенцијал, па не знаеме многу за приказната. Тоа што може да се забележи од нив е дека најверојатно оваа драма ќе има и натприродни елементи, бидејќи Пајпер изгледа дека поседува некаков вид телекинетски моќи. Ве заинтересиравме? Без разлика дали ќе решите да почнете да ја гледате веднаш или ќе почекате прво да излезат сите епизоди, ви гарантираме дека во никој случај нема да бидете разочарани!

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

Source link

Recent Articles

Џенифер Анистон покажа како изгледа без фотошоп и доби 5 милиони лајкови

Холивудската ѕвезда Џенифер Анистон се реши да им покаже на фановите како изгледа на едно снимање пред да настанат совршените , фотошопирани фотографии...

Ако туѓите дела и зборови ве повредуваат – самите сте си криви!

Ако одлучиме другите луѓе да не можат да ни го расипат расположението или да ни ги повредат емоциите, тогаш така и ќе биде!...

Маж се самозапали пред УНХЦР во Женева

Женева, 23 октомври 2019 (МИА) – Пред Канцеларијата за бегалци на Обединетите Нации во Женева денеска во знак на протест се самозапали еден маж. Според...

Никола Којо: Не мислам да ја поминам староста овде, ниту моите деца да ги проголта црнава дупка

Никола Којо, познат српски актер, ја шокираше јавноста кога рече дека има намера наскоро да ја напушти Србија. Тој го изјавил ова за порталот...

Оваа сезона на Скорпиите ќе биде најдобра за следниве 3 хороскопски знаци

Секоја хороскопска сезона со себе носи нешто уникатно. Сезоната на Скорпии ќе биде најдобра за сите кои се родени во хороскопските знаци Рак,...

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox