Џенифер конечно призна: Врескав од бес кога дознав за Бред и Анџелина

0
122


За Бред Пит и Џенифер Анистон можеше да се каже дека изгледаа како пар кој засекогаш ќе остане заедно, чија љубов беше пример за здрава врска, а тогаш, дојде до неверојатен пресврт.

На снимањето на „Г-дин и г-ѓа Смит“, Бред Пит и Анџелина Џоли започнаа врска, која резултираше со развод на актерот од Анистон, за потоа и официјално да ја обелоденат пред јавноста, иако претходно тврдеа дека не се заедно.

Кратко потоа, беа фотографирани на заеднички одмор во Африка, а Бред ја презеде улогата на татко на посвоените деца на Анџелина, пред да ги добијат биолошките. Од друга страна, Џенифер сето тоа тешко го поднела, бидејќи сфатила дека Бред ја излажал дека не ѝ бара развод поради друга жена.

Таа буквално плачела и врескала од бес кога ги видела првите фотографии од новиот пар. Во тоа време била во својата вила покрај плажа на Малибу и тоа навистина ѝ годело.

„Она што го кажавме во заедничкото соопштение беше вистина, барем од моја страна. Заедно го пишувавме. Излеговме од таа врска мирно и убаво, како што почнавме. А потоа излегоа фотографиите со Анџелина. Светот беше шокиран. Шокирана бев и јас“, признала Анистон, додавајќи дека многу ѝ помогнало тоа што се соочила со своите чувства, наместо да ги избегнува и со тоа да ја зголемува болката.

Се појавија и тврдења дека Анистон цело време знаела за врската на Бред и Анџелина, а дека потоа глумела жртва за дел од вниманието на јавноста да остане и на неа. Поранешната портпаролка на Пит тврди дека Анистон воопшто не е наивна и глупава и дека одамна ѝ било јасно што се случува.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here