Џенифер Анистон покажа како изгледа без фотошоп и доби 5 милиони лајкови

0
188


Холивудската ѕвезда Џенифер Анистон се реши да им покаже на фановите како изгледа на едно снимање пред да настанат совршените , фотошопирани фотографии .

Анистон со оваа фотографија собра за само неколку часа 5 милиони лајкови.

“Јас сум само девојка … Со фризура и шминка. Со стилист. Фотограф. Тим за осветлување, вентилатор, реквизити и компјутер … Кој сака да мислите дека таква се разбудила”, напиша Џенифер за “несовршената” фотосесија.

 

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here