Ќе се мажи водителката Јелена Спенџарска?

0
111Кога станува збор за нејзиниот професионален живот често открива детали, но кога станува збор за приватниот – го чува далеку од очите на јавноста.

Но овој пат, водителката Јелена Спеџнарска реши да си ја отвори душата пред објективот на Бекстејџ. Имено, таа зборуваше за нејзината свадба од соништата и за тоа каков фустан ќе носи. Додаде дека сака модерна, а не традиционална свадба.

Својот невестински фустан ќе го облече месецов, а кој е среќникот, погледнете во продолжение

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here