Ќерката на славниот пар објавува само провокативни фотографии – нејзиниот татко секогаш остава коментари

0
101


Ајрланд Болдвин е често во центарот на внимание во јавноста, поради фактот дека е ќерка на холивудските легенди – Алек Болдвин и Ким Бесинџер, што поради склоноста да објавува провокативни фотографии, што поради тоа што е ќерка на две јавни личности.

24-годишниот модел со задоволство споделува провокативни фотографии на својот Инстаграм профил, а токму една таква крена голема прашина.

Убавата русокоса позираше топлес, во црна танга и црни чизми со високи потпетици, а лицето го прекри со рацете.

Ajrland voli da pozira golišava

Очекувано, собра многу лајкови и коментари, но не изостана и коментарот од нејзиниот татко, кој напиша „Извини! Што?“.

На една фотографија на која таа го покажува голиот задник на мотор тој напиша: „Не. Само…Не“.

Но, за атрактивната русокоса ова очигледно не е препрека, па повеќе пати истакнала дека ужива во тоа да го покажува своето тело.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here