Љубовен пар патува низ светот и прави неверојатни фотографии од недопрена природа

0
286


Покрај тоа што се пример за неверојатен пар, Викторија Јор и Тиџеј Драјсдејл го редефинираат традиционалниот начин на патување и фотографирање што секојдневно го гледаме на социјалните мрежи. Со нивната бескрајна страст за истражување и размислување надвор од кутијата, тие создаваат неверојатни и незаборавни фотографии. Викторија и Тиџеј талкаат низ светот, трагајќи по најневеројатните места и недопрените локации ширум светот со цел да создадат бајковити приказни овековечени во надреални фотографии. Погледнете.

https://www.kafepauza.mk/


https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

Продолжува на следната страница…

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here