• Дома
 • Спорт
More

  ЈУВЕНТУС ФАНС: ОВА НЕ Е ПЕНАЛ, АМА АКО БЕШЕ БЕНАТИА

  Нема крај на кошкањата на тема „Пеналите за и против Реал“. Последната епизода беше крајно сомнителна и несанкционирана од страна на арбитрите, а ја споделуваат навивачи на Јувентус. Уште во првата минута Карвахал и Варан го турнаа со раце Левандовски во шеснаесетник.

  Real Madrid v Bayern…..no penalty……but if it was Benatia…..well

  Real Madrid v Bayern…..no penalty……but if it was Benatia…..well

  Posted by Juvefc.com – Juventus on Wednesday, April 25, 2018

  Recent Articles

  Судскиот совет го разреши Јово Вангеловски

  Судскиот совет на денешната седница го разреши претседателот на Врховниот суд Јово Вангеловски од функцијата. Одлуката за разрешување од позицијата во највисокиот суд и судија...

  Ова се новите цени на горивата

  Регулаторна ги објави новите цени на горивата – цената на 95-октанскиот бензин се намалува за половина денар, додека цената на дизелот се зголемува за...

  Заев: Легитимно е да се бара, но сега има поважни работи од избори

  Премерот Зоран Заев очекува на вечерашната лидерска средба со претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски да биде покажана одговорност и да се направи обид за...

  Обвинителството бара 12 години затвор за поранешниот албански прв полицаец

  Обвинителството за тешки кривични дела побара 12 години затвор за поранешниот министер за внатрешни работи Саимир Тахири. Поради согласнот на судот за скратена судска постапка...

  Ce*c исповед на студентка од Белград

  “Се доселив во таа зграда на 19 години, кога започнав да студирам. Не помина многу, запознав неколку комшии и нешто се случи во тоалетот,...

  Related Stories

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Stay on op - Ge the daily news in your inbox