Јорданската кралица од глава до пети облечена за само 3.600 денари – шик парчиња, кои може да се најдат и кај нас

0
129


Јорданската кралица Ранија е позната како личност со истенчен моден вкус која многу добро знае да направи баланс меѓу конзервативниот дрес-код кој од неа се очекува и возбудливите модни трендови, кои очигледно обожава да ги следи.

Овој пат за јавно појавување одбрала евтина комбинација со потпис на популарниот шпански бренд , со кој уште еднаш покажала дека умее да комбинира скапи и евтини парчиња.

Оваа комбинација вкупно ја чинела нешто над 3.600 денари, а делува складно, модерно и мноу интересно.

Jordanska kraljica Ranija u jeftinoj kombinaciji

Сепак, нејзината комбинација значано ја поскапела нејзината луксузна кожна чанта.

Станува збор за моделот Нина на модната дизајнерка Габријела Херст чина цена е околу 1000 долари.

Identični komadi mogu se kupiti i kod nas

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here