„Ја дочекуваме српската Нова Година во хармонична атмосфера“ – Цеца и Анастасија покажаа како слават

0
106


Анастасија и Цеца Ражнатовиќ покажале како ја чекаат Стара Нова Година во својот дом во Дедиње.

Тие две објавиле снимки на кои се гледа дека уживаат во семејниот дом заедно со најблиските пријатели.

„Ја чекаме српската Нова Година во хармонична атмосфера – напишала Анастасија.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here