Ѕвезда на реално шоу го претепала вереникот: Нашла шминка од неговата љубовница, па со туш за очи го прободела во око

0
114


Ѕвездата на реалното шоу „Jersey Shore” Рони Ортиз Марго пријавил дека вереницата Џен Харли го нападнала и тепала.

Рони и Џен инаку веќе со години се во турбулентна врска, имаат и дете, но секои неколку недели раскинуваат, а потоа изнесуваат гнасни обвиненија еден за друг на социјалните мрежи.

Рони пријавил дека се вратил дома од снимање, прилегнал, а дека вереницата го разбудила удирајчи го по глава.

-Пронашла во отпадот во купатилото шминка на друга девојка, па почна да вреска дека ја изневерувам. Ме удри повеќе пати, а потоа со туш за очи пронајден во отпадот ме прободе во око – раксажал Рони во полицијата.

На Џен ѝ е одредена забрана за приоѓање до Рони и нивната ќерка Аријана, поради насилство во семејството, пренесуваат медиумите.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here