Ѕвездата на Манчестер Сити брзо најде „утеха“- после разводот има нова девојка на која воопшто не штеди (ФОТО)

0
105


Фудбалерот на Манчестер  Сити, Ријад Марез се разведе пред Нова година, а веќе има нова девојка и тоа не било каква туку атрактивната Тејлор Ворд.

Марез и Рита беа во брак од 2015 година и имаат две деца, но не им одеше па се разведоа.

Алжирецот брзо најде утеха во 22- годишната Тејлор која е позната по својата мајка Дон Ворд реалити ѕвезда во Англија.

Британските медиуми пишуваат дека фудбалерот ја извел својата нова девојка и уште 15 нејзини пријатели и потрошил 5000 фунти. Тие неколку пати се забележани по ноќни клубови.

Извор близок до Тејлор пак вели дека тие двајцата се познавале од порано, но таа не сакала да има ништо со него додека е во брак.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here