Цеца се пофали каков подарок доби од зетот за Божиќ (ФОТО)

0
97


Новогодишните и божиќните празници се убав повод да се подаруваат работи и добиваат работи, па така една од тие што овој период се пофали дека добила несекојдневен подарок за време на празниците е и пејачката Цеца.

Популарната фолк ѕвезда имено на својот Инстаграм профил се пофали дека добила подарок од својот зет за сестра.

Таа од зетот доби патики кои реши веднаш да ги сподели со фановите.

-Кој нема зет, нема ни патики, напиша Цеца.

Инаку фановите шпекулираат за цената и марката на патиките иако пејачката не ги откри деталите.

https://press24.mk/

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here