Хеорхина Родригес повторно го „запали“ Instagram

0
128


25-годишната Хеорхина Родригес повторно предизвика внимание на Instagram со објавување на секси фотографии.

Симпатичната девојка на славниот фудбалер Кристијано Роналдо редовно вежба и сака да се фали на социјалните мрежи со цврстото тело, со кое се гордее. Таа често објавува фотографии на Instagram, каде ја следат повеќе од 14,4 милиони обожаватели.

Во новата објава промовира облека за јога, а во прилог сè уште три фотографии објавени пред неколку дена.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here