ФОТО: Џеј Ло доминира во фустан од 4.000 евра – Секси и закопчана до врат

0
108


Иако во последно време ја гледаме во спортски изданија, Џеј Ло успева да нè воодушеви и со елеганција.

Џеј Ло, која се смета за модна икона на денешницата, прикажа совршен стајлинг на улиците на Њујорк во црно-бел фустан на Валентино кој чини 4.000 евра, а кој го комбинираше со чанта со ист дезен и чизми со високи потпетици.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here