ФОТО: Џенифер Лопез целосно гола на омотот за новиот албум- сите ја гледаат со подотворена уста

0
13


Латино дивата Џенифер Лопез (51) позираше целосно гола и покажа зошто важи за една од најпосакуваните жени во светот.

Пејачката во шестата деценија има совршено тело, на што би и позавиделе жени двојно помлади од неа, па затоа застанала целосно гола пред објективот без никакви проблеми.

Џеј Ло беше фотографирана за омотот на новиот албум, кој ќе биде објавен во петок, 27 ноември, и воодушеви со нејзиното тело, кое изгледа подобро од кога било.

– Изненадување! Ова е официјалната корица на албумот „In The Morning“. Сингловите пристигнуваат во петок – напишала пејачката во описот на фотографијата.

Секако под фотографојата има илјадници коментари и 6 милиони лајкови.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here