ФОТО: Џенифер Лопез прошета со дијамантски накит вреден 9 милиони долари

0
101


Џенифер Лопез вчера на доделување на „САГ“ наградите се појави во елегантна црна тоалета со голи раменици и голема црна панделка на грбот, но сите погледи беа вперени во дијамантски парчиња накит од Хари Винстон кои Лопез ги носеше.

Имено шесте дијамантски парчиња кои ги носеше вредат ни помалку ни повеќе туку 9 милиони долари.

https://press24.mk/

https://press24.mk/

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here