ФОТО: Џенифер Лопез никогаш попровокативна – длабок шлиц и големо деколте

0
100


Многумина се согласни дека латино дивата Џенифер Лопез е една од најубавите жени на светот.

Таа неодамна била на некоја прослава за која видливо е дека многу се потрудила за својот целосен стајлинг – едноставно изгледа прекрасно и остава без здив.

https://press24.mk/

Луѓето кои ги виделе нејзините фотографии велат дека сто пати поубаво изгледа од многу од ѕвездите кои беа на доделувањето на престижните филмски награди за Оскар, на кои оваа дива не присуствуваше.

Фустанот кој одлучила да го носи имал длабок шлиц и уште подлабоко деколте, но и покрај тоа Лопез сепак остава впечаток на елегантна и грациозна дама, а мора да се согласиме дека само таа тоа најдобро го прави.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here