ФОТО: Џенифер Лопез за првпат се појави во јавност без перика

0
13


Папараците ја фотографирале Џенифер Лопез како заминува на тренинг, но овој пат во потполно различно издание.

Имено, таа првпат во јавност се појави без својата перика, односно ова е првпат како Џенифер се појавува со својата природна коса која одлично и стои.

Пејачката секогаш се труди да изгледа совршено и успева во тоа, но овојпат се одлучи да направи пауза од тешките перики и да се појави во природно издание.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here