ФОТО: Џенифер Лопез во шестата деценија позираше во тесен фустан – од глетката мажите се со подзинати усти

0
118


Многумина ќе се сложат дека и во шестата деценија изгледа подобро од било кога, а за тоа доказ се и новите фотографии на Џенифер Лопез.

Таа позира во ултра тесно кожно фустанче кое ги истакнува сите нејзини облини.

За време на фотографирањето, Џенифер зборувала и за својата врска со Алекс Родригез.

„Слични сме. Двајцата сме водени од силни амбиции и страст. Напорно работиме и исклучително се почитуваме еден со друг“, рекла таа.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here