ФОТО: Џенифер Анистон си направи Инстаграм профил и објави фотографија со нив

0
155


Холивудкста актерка Џенифер Анистон им се придружи на многу познати личности и конечно направи профил на Инстаграм.

-Сега сме „пријатели“ на Инстаграм. Здраво Инстаграме – порачала Џенифер во опис на фотографијата со легендарната екипа актери од популарната серија „Пријатели“.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here