ФОТО: Џенифер Анинстон објави фотка и за само еден ден собра повеќе од 9 милиони лајкови

0
118


Дека „цимерките„ Рејчел, Фиби и Моника се дружат и после 15 години сведочи и фотографија која Џенифер Анинстон ја постави на својот Инстаграм профил.

Таа за рекордно краток период собра 9 милиони лајкови, а јасно се гледа дека Кортни Кокс, Лиса Кудроу и Џенифер и понатака уживаат во заеднички моменти.

„Поздрав од девојките од другара страна на ходникот“ напиша Џенифер под фотографијата.

Иако од снимањето на серијата „Пријатели“ помина многу време, серијата и понатака е хит, а на ановите им е посебно драго да ги видат најпознатите цимерки заедно.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here