ФОТО: Џастин и Хејли Бибер објавија први фотографии од свадбата – „Додека смртта не нè раздели“

0
174


За големата свадба на Џастин Бибер и Хејли Бибер пишуваа скоро сите светски медиуми, но младенците чекаа малце бурата да стивне, па дури вчера споделија први свадбени фотографии на кои може да се види како изгледале на нивната свадба.

Очекувано, сите ги интересираше невестинскиот фустн на Хејли, која инаку важи за една од најстилизираните и најдобро облечените жени на светот.

Младата манекенка носеше венчаница со чипка и огромен превез на кој пишуваше: „Додека смртта не нè раздели“. Креацијата ја потпишува дизајнерот Виџил Абло од брендот Off-White.

За пробната вечера, Хејли носеше креација од Стела Мекартни.

Погледнете:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here