ФОТО: Ѝ падна прерамката, па „ѕирнаа“ градите – ќерката на српскиот пејач во бикини на луксузен одмор

0
139


Хелена Топаловиќ ужива на луксузно патување на кое е наводно со момчето Дамир Џумхур.

Ќерката на српскиот пејач Топалко редовно објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи, а овој пат нема кој не искоментира дека во костимот за кашење изгледа како божица.

Секако, многумина очекуваа дека Хелена „ќе падне“ на прашањата поврзани за босанскиот тенисер, но таа остана воздржана и не одговараше на коментарите.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on Nov 22, 2019 at 3:02am PST

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on Nov 19, 2019 at 5:11am PST

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here