ФОТО: „Ќе уринирам врз себе, па нека ме бришат и сушат сестрите“ – старлетата бесна поради тесниот фустан

0
167


Ким Кардашијан Вест на овогодинешната Мет Гала носеше корсет поради кој не можела ниту да оди во толает, затоа што премногу ја стегач. Во новата епизода на реалното шоу кое го следи животот на старлетатата и нејзините сестри, открила низ какви маки поминува.

Старлетата на себе носела корсет, односно ѝ помагале тројца мажи за да го облече.

https://press24.mk/

„Ќе биде проблем ако морам да одам во тоалет. Минатата година имав метален фустан па ги раширив нозете кога одев во тоалет. Ако ми се оди во тоалет оваа година, мислам дека ќе уринирам врз себе, па нека ме избрише едната сестра и нека ме исуши. Воопшто не се шегувам“, коментирала Ким.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here