ФОТО: Ќерката на Џони Деп на црвен тепих – Едвај ги скроти градите да не излезат од фустанот

0
182


Како дел од Филмскиот фестивал во Лондон, синоќа беше одржена премиера на филмот „The king“, а на црвениот тепих се прошета младата актерката Лили Роуз Деп, ќерката на актерот на Џони Деп.

Позираше во бела смела комбинација, а градите за малку ќе и испаднеа.

Лили има 20 години, а нејзината мајка е француската пејачка Ванеса Паради која беше 14 години во врска со Џони Деп, од 1998 до 2012 година.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here