ФОТО: Ќерката на Цеца распали на Инстаграм но заборави дека и таа го прави тоа што ја нервира

0
109


Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм сподели што ја мачи кога ги гледа другите што прават, и призна дека тоа е кога некој се фали со пари.

– „Дали знаете дека кога фотографирате работи што ги купувате, или кога се сликате во авион и објавувате милион „стори“, па пукате шишиња кога излегувате, тоа не е доказ дека имате пари, тоа е само што не сте навикнати на тие работи и тогаш тоа се вика комплес“, гласи објавата на Ражнатовиќ.

Сепак, таа забоави дека и таа има по некоја таква фотографија, бидејќи може да се види фотографија при качување во авион кај неа на Инстаграм.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here