ФОТО: Ќерката на Саша Поповиќ е негова копија – папараците ја фотографирале без грам шминка

0
124


Саша Поповиќ, 21. година е во врак со пејачката Сузана Јовановиќ со која ја има ќерката Александра. Дел од нивното смеејство е и синот на Сузана од првиот брак, Данијел, кој Саша го гледа како свој син.

Ќерката на директорот на Гранд ретко се појавува во јавност, а сега била снимена кога со својата мајка завршувала обврски низ центарот на градот.

Двете биле без шминка, а она што многумина го коментираат е дека Александра многу личи на својот татко. Што мислите вие?

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here