ФОТО: „Љубов најголема“ – Сандра Анфрика позираше со својот Афри

0
100


Пејачката Сандра Африка многумина воодушевила со својата објава на социјалните мрежи.

Пејачката на својот Инстаграм објави неколку фотографии со своето куче Афри, а на сите внимание им привлече тоа како е облечено кучето.

„Љубов најголема“ напиша Сандра во опис на фотографиите.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here