ФОТО: Јелена Томашевиќ живее во рај – луѓето воодушевени од нејзината куќа

0
121


Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ од стан во центарот на градот се преселија во куќа, а одлучија и да споделат со своите фанови како изгледа внатрешноста на нивното семејно гнездо.

Актерот ја покажал нивната дневна соба и дворот, а позитивните коментари по објавувањето на фотографијата не престанале да пристигнуваат.

Сите се воодушевени со ентериерот на куќата на Босиљчиќ, а нема сомнение дека семејството ужива во својот нов дом.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here