ФОТО: Јелена славеше роденден – актерите од „Преспав“ се весела во кафеана со неа

0
183


Македонската актерка Јелена Јованова славеше роденден, а на прославата присуствуваа и актерите од познатата македонска серија „Преспав“.

Актерите објавија фотографии од прославата на Инстаграм, со кои ѝ го честитаа роденденот на Јелена.

Погледнете:

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here