ФОТО: Ја уништила конкуренцијата на црвениот тепих – поради нејзиниот изглед сите очи биле вперени во неа

0
131


Пејачката Мелиса Џеферсон се појави на доделувањето на Американските музички награди и со својата комбинација ги засени сите дами на црвениот тепих. Главниот акцент беше ставен на нејзината минијатурна чанта, каква досега не е видена.

https://press24.mk/
Фотографиите ги објавила на социјалните мрежи, а нејзините следбеници во голем број пишуваат за нејзиниот неоичен избор. Некои од нив ја прашуваат и која е точно поентата на вака мала чанта и што може да се стави во неа.

https://press24.mk/
-Внатре имам тампони, голтка текила, кондоми – се пошегувала пејачката/ За време на интервјуто открила дека на светот постојат само три вакви мини торби, пишува Метро.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here