ФОТО: Ја нема повеќе долгата коса – српската пејачка со нов имиџ

0
144


Српската пејачка Катарина Грујиќ го промени својот имиџ, а нејзиниот фризер објавил фотографија на која таа повеќе нема долга црна коса, туку целосно ја скратила и направила шишки.

Сепак, станува збор за перика, која Катирна ја користи за потребите на снимањата, но од фановите добила само комплименти.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here