ФОТО: Ја немаше цела недела, па се врати со врела фотка – Кристина позираше без градник

0
148


Кристина Кија Коцкар немаше објавено ништо на социјалните мрежи една недела, а фановите веднаш се загрижија. Сепак, таа ги изненади со нова, провокативна фотографија.

Кија облечена во минијатурен топ, од кој јасно се гледа дека не носи градник, ги воодушеви мажите.

Погледнете:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here