ФОТО: Ја ископира Меланија од глава до пети – сите зборуваат за изгледот на Колинда

0
140


Претседателката на Хрватска, Колинда Грабар Китаровиќ уште еднаш се најде во центарот на вниманието благодарение на својот стајлинг. Синоќа во ХРТ на соочување со претседателските кандидати дојде облечена во комбинација која самата ја избрала.

Колинда се одлучила за светло син фустан, а штом се појавила на сите им било јасно кого ископирала.

Kolinda Grabar Kitarović

Болеро на преклоп, тесен миди фустан, светли чевли и дури исти фризури.

Веднаш било јасно дека со изгледот Колинда ја ископирала Меланија која исто така беше облечена на инугурацијата на Доналд Трамп.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here