ФОТО: Ѕвездата на Гранд заврши на Ургентен на уште една операција – „Повторно завршив под нож“

0
157


Тамара Радмиловиќ, која се натпреварува во „Ѕвездите на Гранд“ објавила фотографија од болнички кревет, па признала дека отишла „под нож“.

„Имав мачнини, повраќање и ненормални грчеви во стомакот. Завршив на Ургентен и ми направија испитување. Како што ми рекоа, ми се замрсиле цревата поради некоја операција која неодамна сја имав кога имав сообраќајна несреќа“, открила Тмара и додала:

„Сега сум подобро. Му благодарам на Бога дека се е во ред и дека ме оперираа и се надевам дека закрепнувањето добро ќе помине“.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here