ФОТО: Шерифовиќ во пижами, а Ѓуришиќ со црна коса – жирито на „Ѕвездите на Гранд“ никој не го препознава

0
63


Жирито на „Ѕвездите на Гранд“ сите ги изненади во новата емисија, а особено изненадувачки беше изгледот на Марија Шерифовиќ и на Снежана Ѓуришиќ.

https://press24.mk/

Имено, Марија одбрала да се појави маска за очи за спиење и пижами и сите ги насмеала во студиото.

https://press24.mk/

Она што исто така изненади беше црната перика на Снежана Ѓуришиќ која сите сме навикнати да ја гледаме со руса коса.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here