ФОТО: Четири спални и голема тераса – Неџла и Бали Бег го покажаа својот дом

0
173


Турските актери Бурак Озчивит и Фахрие Евџен се постојано во центарот на вниманието на медиумите, а јавноста секогаш е заинтересирана за новитетите во нивниот живот. До неодамна се зборуваше најмногу за раѓањето на нивниот син Каран и изгледот на актерката, во македонската јавност позната како Неџла од серијата „Кога лисјата паѓаат“, по породувањето.

Бурак и Фахрие во моментов живеат во нејзиниот стан, кој го купила многу пред да се сретнат.

Станува збор дуплекс поткровје кое има 240 квадратни метри. Во долниот дел има дневна, кујна, три спални соби, бања и остава, а на горниот кат има работна соба, бања, соблекувална, спална и голема тераса.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here