ФОТО: Црвена торта и забава со пријателите – Татјана Стојановска славеше роденден

0
266


Македонската презентерка Татјана Стојановска го прослави својот 45. роденден, а фотографии од прославата сподели и на сцоијалните мрежи.

Роденденот Стојановска го прослави во друштво на пријателите во скопски ресторан со музика во живо, забавување и пеење.

Погледнете:

https://press24.mk/

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here