ФОТО: Цеца реновираше голем дел од куќата во Дедиње – познато колку вреди нејзиниот луксузен дом

0
112


Светлана Цеца Ражнатовиќ со години живее во луксузна вила на Дедиње, а во изминатиот период таа реновирала поголем дел од својот дом.

Помеѓу другото таа поставила и нова капија, која била посебно украсена пред неколку недели кога на лудиот камен застана нејзиниот син Вељко Ражнатовиќ со Богдана Родиќ.

https://press24.mk/

Српските папараци се нашле пред нејзиниот дом дента кога се поставувала новата капија. Овој процес траел неколку часа, а велат дека вредноста на нејзината куќа се проценува помеѓу 7 и 10.000.000 евра.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here