ФОТО: Цеца покажа од кого ја наследила убавината

0
102


Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ речиси ретко објавува фотографии од своите родители на кои е многу горда.

Имено јавноста на свадбата на Вељко можеше во целост да ги запознае мајката и таткото на пејачката, но и бабата и дедото на Анастасија и Вељко.

Мајката на пејачката ја кршеше погачата, но и ја купуваше Богдана на највеселиот ден на нејзиниот внук Вељко.

Цеца иако не сака да ги експонира нејзините родители таа сепак од време на време споделува и среќни мигови од минатото со нив.

Фановите едногласни дека таа убавината ја наследила од нејзината мајка Мира која исто така била музички талентирана.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here