ФОТО: Цеца одлучи да се почести – покажа што јаде и ги згрози фановите

0
100


Светлана Цеца Ражнатовиќ многумина ги изненади кога преку Инстаграм на своите фанови им покажа чинија полна со полжави. Овој специјалитет е обично ѕвезда на трпезата во Франција или Италија, меѓутоа ни фолк дивата очигледно не му одолеала.

„Полжавчиња…мљац“, напишала Цеца во опис на фотографијата.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here