ФОТО: Цеца ова досега не го правела – на Инстаграм се пофали со подарокот вреден 150 евра

0
104


Српската дива Светлана Цеца Ражнатовиќ се пофали дека добила подарок од својот зет, а станува збор за патики чија цена на српскиот пазар се движат од околу 150 евра.

„Кој нема зет, нема ни патики“, напишала пејачката, а станува збор за сопругот на нејзината сестра Лидија Оцоколјиќ.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here