ФОТО: Цеца го отвори ќесето – И купи скапоцен подарок на снаата

0
163


Вереницата на синот на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Богдана Родиќ и официјално направи веридба и доби скапоцен подарок.

Таа на снаата и купи скапоцен часовник, со вереничкиот прстен кој го доби од Вељко.

https://press24.mk/

Сега се реши да и даде скапоцен прстен кој дури не го дала ни на ќерка си Анастасија.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here